O nás

Společnost Solift je rodinná firma se silnou tradicí, která se již řadu let specializuje na prodej, servis a instalace zdravotních a kompenzačních pomůcek, jako jsou například stropní zvedáky, mobilní zvedáky, zvedáky do bazénů a vířivek, schodolezů, schodišťových sedaček, toaletních zvedáků a dalších.

Díky tomu, jsme v průběhu let zjistili, že na trhu existuje řada pomůcek, kterým ale vždy něco chybí k dokonalosti… Proto jsme se rozhodli udělat změnu a začali jsme vyvíjet a vyrábět některé z těchto pomůcek sami. Díky tomu jsme schopni nabídnout našim zákazníkům kvalitní pomůcky za dostupnější ceny, a přitom jsme zachovali TOP kvalitu a dlouhou životnost i díky tomu, že drtivá většina všeho je vyráběna, nakupována a montována v České republice a ve výjimečných případech v rámci EU. Je samozřejmostí, že všechny naše produkty jsou pečlivě testovány a certifikovány, abychom zajistili nejvyšší možnou kvalitu a bezpečnost.

Naším cílem je poskytovat našim zákazníkům nejen kvalitní pomůcky, ale také  profesionální a osobní péči. Jsme si jisti, že naše pomůcky pomohou zlepšit kvalitu života našich zákazníků a jsme hrdí na to, že jsme schopni tuto službu poskytovat.

Toaletní zvedák soline® bibi
soline® tiby - s nadzemní patkou
Koupací lůžko soline® leny